Audio

Advisors

Testimonials

Staś

Staś to nasz podopieczny, któremu pomogliśmy w zakupie ssaka medycznego. Poniżej piękne podziękowania od mamy chłopca:

Serdecznie podziękowania dla Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich za pomoc w zakupie ssaka medycznego dla mojego synka Stasia. Staś urodził się w kwietniu 2018 r. Po porodzie zdiagnozowano u niego zespół Treachera-Colinnsa. Ma problemy z oddychaniem, przyjmowaniem pokarmów, słuchem oraz mową…

LAURA

Mamy kolejne podziękowania od rodziców naszej podopiecznej! Laura skończyła już 2 latka! Jesteśmy dumnymi i szczęśliwymi rodzicami. nie wiem kiedy zleciał ten czas. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Państwa Fundacji za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam, Emilia Księżopolska-Biel To bardzo miłe otrzymywać wyrazy wdzięczności od osób, którym pomagamy!

Map

Action