Staś to nasz podopieczny, któremu pomogliśmy w zakupie ssaka medycznego.
Poniżej piękne podziękowania od mamy chłopca:

Serdecznie podziękowania dla Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich za pomoc w zakupie ssaka medycznego dla mojego synka Stasia.
Staś urodził się w kwietniu 2018 r. Po porodzie zdiagnozowano u niego zespół Treachera-Colinnsa. Ma problemy z oddychaniem, przyjmowaniem pokarmów, słuchem oraz mową.

Przeszedł już kilka operacji w tym dystrakcję żuchwy. Na chwilę obecną oddycha dzięki rurce tracheostomijnej. Przed nim kolejne skomplikowane operacje w obrębie twarzoczaszki konsultacje u wielu specjalistów m.in. chirurga, audiologa, laryngologa, psychologa, neurologopedy, surdopedagoga; zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, rehabilitacje ruchowe i słuchowe.
Dzięki pomocy Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich zakupiliśmy niezbędny dla Stasia w codziennym funkcjonowaniu ssak medyczny. Serdecznie dziękujemy.