Edukacja młodych ludzi i ich wspieranie jest bardzo ważne. A jeśli łączymy edukację i marzenia wierzymy, że cel będzie spektakularny. Moniko dziękujemy za miłe słowa, trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy z niecierpliwością na pokaz efektów Twojej pracy.

Chciałabym wyrazić moją ogromną wdzięczność Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich za przyznanie mi stypendium, które wesprze mnie w pokryciu kosztów studiów magisterskich na kierunku Performance Studies na New York University Tisch School of the Arts. Stypendium jest dla mnie wielkim wsparciem, ponieważ studiowanie w Nowym Jorku wiąże się z kosztami, które przekraczają moje osobiste możliwości. Bardzo się cieszę, że Fundacja postanowiła wesprzeć mnie w mojej pracy artystycznej oraz edukacji i nie mogę się doczekać, żeby podzielić się efektami mojej pracy z Fundacją, jak również polską publicznością po moim powrocie ze studiów. Ogromnie dziękuję za wiarę w moją pracę i talent!

Z ciepłymi pozdrowieniami

Monika Błaszczak