Fundacja pomogła rodzicom chłopca w zakupie specjalistycznych ortez, które dodatkowo zapewniają uwolnienie stawu skokowego. Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny został wykonany przez specjalistów z Monachium.

Z ich pomocą Wiktor będzie mógł korzystać z innych pomocy ortopedycznych, a kiedyś poruszać się o własnych siłach!

Rodzice chłopca postanowili podzielić się z nami swoją radością:

Składamy serdecznie podziękowanie Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich

za uzyskanie dofinansowania do zakupu specjalistycznych ortez  z uwolnieniem stawu skokowego. Są to ortezy wykonywane od niedawna na polskim rynku przez specjalistów z Monachium. Dotychczasowe ortezy ze względu na duże deformacje stóp nie dawały Wiktorkowi możliwości poruszania się za pomocą balkonika i innych pomocy ortopedycznych. Dzięki takiemu odpowiedniemu zaopatrzeniu ortopedycznemu jesteśmy pełni nadziei na samodzielne kroki Wiktorka.

Z wyrazami wdzięczności
Wiktorek wraz z rodzicami