9.10.2017r.

Bardzo prosimy wszystkich pracowników Grupy Pana Czarneckiego o pomoc w zbiórce na rehabilitację Dominika, męża naszej koleżanki, Kasi Barnat, z Getin Leasingu.

22.09.17 Dominik miał w pracy wypadek samochodowy, w wyniku którego doznał poważnego urazu kręgosłupa. Jest po jednej ciężkiej operacji i niewykluczone, że czeka go kolejna. Konieczna jest szybka rehabilitacja, która ma na celu przywrócenie sprawności w rękach. Niestety lekarze twierdzą, że szanse na chodzenie są niewielkie. Dominik jest żywiołowy i aktywny więc będzie walczył o powrót do całkowitej sprawności. Chce jak najszybciej zacząć rehabilitację i na pewno nie zaprzepaści szansy, którą od Was dostanie.  W domu czeka na niego bardzo stęskniony 6-letni synek Staś i oczywiście żona Kasia.

Wpłat można dokonywać na konto Fundacji 56 1560 0013 2362 0474 8166 0001 z dopiskiem Dominik Barnat.