Patrykowi zakupiliśmy wózek inwalidzki. Od chłopca i jego rodziców dostaliśmy podziękowania:Serdecznie dziękujemy za okazanie serca i opłacenia wózka inwalidzkiego dla naszego synka Patryka Olszewskiego. Teraz Patryś będzie miał

W piątek 11 października odbyła się inauguracja 12 edycji programu Indeks Star2Star – jednego z kluczowych projektów Fundacji. Pani Jolanta Pieńkowska-Czarnecka – nasza Fundatorka wręczyła studentom dyplomy, które są symbolem wstąpienia do grona stypendystów. Dotychczas Fundacja pomogła wykształcić się już 204 podopiecznym, na co przeznaczyła ponad 12,5 mln zł. Tylko w 2018 r. na cele stypendialne przeznaczono ponad 1,2 mln złotych.

Każdy z uczestników programu otrzyma przez cały okres trwania studiów stypendium w wysokości 1600 zł miesięcznie. W ramach programu Indeks Start2Star przyznawane są one wybitnie uzdolnionym maturzystom z niezamożnych rodzin, którzy kontynuują naukę na najlepszych uczelniach w Polsce.

Wierzymy, że zgodnie z wizją Fundacji nasi podopieczni przez nadchodzące lata będą stawiali kolejne kroki w drodze do samodzielnego uwolnienia swojego potencjału.

Przez ponad 12 lat działalności Fundatorzy przeznaczyli już 56 mln złotych na wsparcie wybitnie zdolnych oraz poszkodowanych przez los młodych osób.

mniej barier do pokonania. Jest bardzo szczęśliwy z takiego prezentu. Zapraszamy do polubienia i śledzenia strony Patryka i Martynki na Facebooku:”Pomóż Patrykowi i Martynce w walce z chorobą” – https://www.facebook.com/PatrykiMartynka/

Pozdrawiamy ciepło,

Magdalena i Marcin Olszewscy