Kryteria pomocy

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przypadek spełnia kryteria wybranego programu, prosimy o wysłanie pocztą elektroniczną (biuro@fundacjajlc.pl) formularza prośby, dokumentacji medycznej, oświadczenia/zaświadczenia o kontynuacji bądź podjęciu nauki wraz z ostatnim świadectwem szkolnym lub indeksem oraz zaświadczenia o dochodach (PIT) wraz ze zdjęciem beneficjenta.

UWAGA !!!!! Proszę wpisywać w tytule maila imię i nazwisko beneficjenta oraz zachować ciągłość korespondencji. Ze względu na częste blokowanie skrzynki mailowej zbyt dużą pocztą bardzo prosimy o opracowanie materiałów przesyłanych mailem do wielkości nie przekraczającej łącznie 20 MB na prośbę.

Na adres Fundacji Jolanty i Leszka Czarneckich (ul. Gwiaździsta, 53-413 Wrocław) należy wysłać pocztą tradycyjną wyłącznie 1 egzemplarz formularza wypełnionego na komputerze oraz własnoręcznie podpisanego.

Pobierz plik MS Word

Pobierz plik PDF